Зеленський підтвердив, що РФ почала нову хвилю наступу: "Вони можуть збільшувати й підтягувати ще сили в цьому напрямку. Це факт"

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що РФ почала нову хвилю наступу на Харківщині вранці 10 травня. Про це Зеленський сказав під час брифінгу в Києві 10 травня, відповідне відео розмістили ЗМІ.

"Росія почала нову хвилю контрнаступальних дій на цьому напрямку (на півночі Харківської області. - "ОстроВ"). Україна зустріла їх там нашими військами, бригадами і артилеріїю. Важливо, що вони можуть збільшувати й підтягувати ще сили в цьому напрямку. Це факт. Але наші військові, військове командування знали про це й розраховували свої сили для того, щоб зустріти вогнем ворога. Зараз іде жорстокий бій в цьому напрямку. Артилерійським вогнем - з того, що мені відомо на сьому... десь сьому-восьму ранку - ми зустріли вогнем і я знаю, о на цей час зупинили артилерійським вогнем", - сказав Зеленський.

Раніше з посиланням на очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова повідомлялось, що російські окупанти не становлять загрози для Харкова, проте їх сил вистачає для провокацій на північному напрямку.

Раніше з посиланням на Міноборони також повідомлялось, що росіяни зробили спробу прориву оборони на Вовчанському напрямку в Харківській області.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті