Більше систем протиповітряної оборони: Ермак закликав союзників надати Україні повноцінний щит від ракет росіян

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак закликав партнерів по протидії країні-терористу надати Україні повноцінний повітряний щит, щоб перемогти ракетний терор росії. Про це чиновник написав 23 липня у своєму телеграм-каналі.

"Україні потрібен повноцінний повітряний щит – лише так можна перемогти російський ракетний терор", - пише глава ОП.

Він нагадав, що українці вже показали, що можуть збивати навіть ті російські ракети, якими терористи особливо хвалилися.

"Завдяки допомозі партнерів і наданим Україні системам ППО наші захисники неба врятували тисячі життів. Але для всієї нашої території, для всіх наших міст і громад, потрібно більше систем протиповітряної оборони. Світ не повинен звикнути до російського терору – потрібно перемогти терор. І це можливо!", - акцентував Єрмак.

Як повідомлялося, внаслідок російської атаки на Одесу вночі 23 липня, окрім одного загиблого, постраждали 22 людини, з них троє дітей, які  отримали лікування в медзакладах міста.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті