Азербайджан відкликає національну збірну з важкої атлетики з чемпіонату Європи в Єревані через провокацію з прапором

У Баку ухвалили рішення про повернення членів національної збірної з важкої атлетики з чемпіонату Європи в Єревані у відповідь на провокацію зі спаленням азербайджанського прапора на церемонії відкриття першості. Про це йдеться у спільній заяві Міністерства молоді та спорту та Національного Олімпійського комітету Азербайджану, - повідомляє турецьке агентство "Анадолу".

У заяві наголошується, що 14 квітня на церемонії відкриття чемпіонату Європи з важкої атлетики у вірменській столиці прапор Азербайджану було демонстративно спалено офіційно акредитованою особою.

«Варварський акт здійснено на церемонії, на якій був присутній прем'єр-міністр Вірменії та супроводжувався оплесками представників вірменської громадськості. Позиціонування виконавця провокації як героя є яскравим прикладом етнічної ворожості та ксенофобії, азербайджанофобії. Подібні дії повністю суперечать цілям та принципам спорту, які пропагують мир та взаєморозуміння між народами. Політизація спорту категорично неприпустима», - йдеться у заяві.

У зв'язку з цим азербайджанська сторона ухвалила рішення про повернення з Єревану азербайджанських спортсменів.

Азербайджан також закликає Європейську федерацію важкої атлетики запровадити санкції проти Вірменії, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, троє військових Азербайджану та четверо військових Вірменії загинули внаслідок перестрілки на кордоні.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті