Троє військових Азербайджану та четверо військових Вірменії загинули внаслідок перестрілки на кордоні

Троє військових Азербайджану та четверо військових Вірменії загинули внаслідок перестрілки на кордоні республік вдень 11 квітня. Про це повідомляють міністерства оборони Азербайджану та Вірменії.

За даними Міноборони Азербайджану, "11 квітня приблизно о 16:20 підрозділи збройних сил Вірменії з позицій у напрямку населеного пункту Диг Гориського району обстріляли з різнокаліберної стрілецької зброї протилежні позиції Азербайджанської Армії в Лачинському напрямку".

"Потім противник продовжив обстріл наших позицій з мінометів і великокаліберної зброї... У ході заходів у відповідь, вжитих Азербайджанською Армією, підрозділи збройних сил Вірменії зазнали значних втрат", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що "внаслідок вірменської провокації загинули троє військовослужбовців Азербайджанської Армії".

Міноборони Вірменії аналогічно звинуватило Азербайджан, заявивши, що "внаслідок азербайджанської провокації з вірменської сторони - 4 загиблих та 6 поранених".

"У азербайджанської сторони безліч убитих та поранених", - стверджує Міноборони Вірменії.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті