Вірменія підписала контракт на закупівлю у Франції артустановок Caesar. Їх успішно застосовують українські військові

Вірменія підписала контракт на закупівлю французьких самохідних артилерійських установок (САУ) Caesar. Про це у своєму акаунті в соцмережі Х написав очільник французького Міноборони Себастьян Лекорню, - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Зазначається, що напередодні міністерство оборони Вірменії підтвердило, що підписало угоду про військово-технічне співробітництво з французькою компанією KNDS, яка, зокрема, виробляє ці самохідні артустановки. 

Нагадаємо, що французькі артустановки Caesar успішно застосовують військові ЗСУ проти російського агресора в Україні.

У березні 2024 року міністри оборони Франції та Німеччини домовилися про відкриття в Україні підрозділу великої військової компанії KNDS - виробник танків Leopard і гаубиць Caesar.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті