Активістки з Луганщини за кошти, виручені від продажу картин, придбали квадрокоптер для бригади, яка воює в Луганській області

Представниці ГО "Центр спільного розвитку "Дієва громада", релокованої зі Старобільська на Закарпаття, придбали для ЗСУ квадрокоптер. Це стало можливим завдяки продажу картин кількох українських художників, повідомила голова ГО "ЦСР "Дієва громада" Оксана Очкурова у Facebook 22 лютого.

"Квадрокоптер вже прошитий та доставлений на передову у 66 окрему механізовану бригаду на Луганщині", – написала Очкурова.

Уточнюється, що організацією було прийнято рішення продати картини, створені під час проєкту "Аура міста" восени 2022 року, щоб отримані кошти спрямувати на покупку квадрокоптера для ЗСУ.

"Таким чином, в перший день аукціону зібрали 100 тисяч гривень. На тихому аукціоні зібрали ще 10450 грн, – повідомила Очкурова. – Під час покупки дрону ще 20 тисяч грн нам задонатити представники соціально активного бізнесу. Продовжуємо збір коштів на тепловізор".

Раніше "ОстроВ" розповідав про те, як переселенкам з Луганської області вдалось релокувати зі Старобільська на Закарпаття культурний проєкт Артрезиденція "Аура міста".

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті