Місто Дніпро передало воїнам ЗСУ 85 квадроциклів і майже тисячу дронів

Місто Дніпро передало воїнам ЗСУ 85 квадроциклів і майже тисячу дронів. Про це у Телеграм 20 травня повідомив мер Дніпра Борис Філатов.

"Майже тисяча FPV-дронів та «мавіків» від Дніпра вже поїхали на Харківський напрямок та на схід.  І ще сьогодні віддали хлопцям чергові 85 квадроциклів, які вони замовляли. Зараз важливо робити все швидко та якомога більше. Тож дякую всім дніпрянам-платникам податків. І працюємо далі", - повідомив Філатов.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті