Выжить в оккупации
Прифронтовой Донбасс
Полезно переселенцам
Больше новостей о Донбассе в нашем Telegram канале
5 серпня заплановано представлення команді нового головного тренера, а також відбудеться перше офіційне тренування в рамках підготовки до сезону 2009-2010, - повідомляє "bcgoverla.if.ua".
Новий головний тренер Євген Мурзін сьогодні зранку приїхав до Івано-Франківська, а вже завтра, 5 серпня, його буде представлено гравцям "Говерли". Варто зазначити, що на перший день зборів скликаються виключно українські виконавці (така практика нещодавно вже мала місце в БК "Кривбасбаскет" та БК "Будівельник"), серед яких будуть і два потенційні новачки - Артем Сліпенчук та Кирило Скуматов. Щодо легіонерів, то вони приєднаються до команди у понеділок, 10 серпня.
Цікаво, що перше тренування "Говерли" розпочнеться о 10:00, але місцем його проведення буде не манеж Івано-Франківського коледжу фізвиховання, а легкоатлетичний стадіон "Юність" (вул. Шухевичів, 21). Відтак, на першому тренувальному зборі, який пройде у Івано-Франківську, гравці команди будуть відновлювати фізичні кондиції.
Щодо трансферних новин клубу, то за словами генерального директора БК "Говерла" - Олега Пелеха, підходять до завершення перемовини з двома гравцями минулорічного складу - литовським форвардом Айварасом Кяушасом та американським розігруючим Патріком Спарксом.
Вы можете выбрать язык, которым в дальнейшем контент сайта будет открываться по умолчанию, или изменить язык в панели навигации сайта