За підпал автомобіля працівника "Радіо Свобода" судитимуть двох мешканців столиці

Двох мешканців Києва судитимуть за підпал автомобіля працівника "Радіо Свобода". Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора України 5 грудня.

"Броварською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох мешканців столиці за фактами умисного знищення чужого майна та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 194, ч. 3 ст. 171 КК України)", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що вночі 17 серпня 2020 року в місті Бровари група осіб підпалила автомобіль "КІА". Він належав водію "Радіо Свобода" – члену журналістської групи, яка для здійснення своєї професійної діяльності використовувала цей транспортний засіб.

"Перебуваючи у дворі багатоповерхівки, обвинувачені кинули на передню частину автівки предмет, від якого вона загорілася та була повністю знищена. На момент займання, людей в ній не було", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що в Броварському міськрайонному суді на розгляді вже перебувають матеріали кримінального провадження стосовно ще одного учасника злочину.

Раніше повідомлялось, що в Києві затримано двох чоловіків: придушили й пограбували матір військовополоненого, забравши виплати на сина – 380 тисяч.

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті