Дівчат, що хочуть піти в армію, побільшало на Прикарпатті

Цього року на Прикарпатті служити за контрактом хочуть більше жінки, ніж чоловіки, - повідомляє "Малакава".

Така ситуація зумовлена економічною кризою та нестабільністю, каже Яна Марковська, працівник прес-служби160 територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом.
«Однак, всі жіночі військові місця уже зайняті. Важко кудись влаштувати дівчат. Нам вакансії приходять з усіх військових частин країни, але поки для жінок-службовців нічого немає. Дівчата часто приходять, питаються за місця, це і не дивно, адже тут стабільність і немає проблем із виплатою зарплати», — говорить Яна Марковська.
А крім того, контрактники мають можливість навчатися у ЗСУ на обрані спеціальності, але лише військового направлення. Термін навчання від півтора до трьох місяців, після чого «кваліфіковані робітники», саме такий статус отримають військові по закінченню навчання, мають можливість працювати по обраній спеціальності. Військову форму, харчування, проживання, медичну та грошову підтримку під час навчання повністю забезпечує держава.
За словами Яни Марковської, динаміка вступу призовників до армійських лав бажає кращого. Більшість юнаків ідуть на контрактну форму служби – щонайменше на три роки.
«Незабаром осінній призов, повістки молоді хлопці уже отримують, але поки було небагато бажаючих вступити до армії», — каже Яна Марковська.

Статьи

Луганск
15.06.2024
20:03

Работа на отдачу: как работает малый групповой дом "Світанок", где воспитываются дети-переселенцы из Лисичанска

Звучит ужасно, но - он не разговаривал, во-первых, потому что с ним в больнице НЕ РАЗГОВАРИВАЛИ. А во-вторых - потому что у него в ухе была пробка. И в ЛОР-отделении этого не заметили!
Страна
15.06.2024
10:31

Кадровые проблемы Офиса президента: лояльных все меньше

"Посмотрите, сколько министров находится в статусе «временно исполняющий обязанности». Когда говорят, что многие хотят уйти, но их не отпускают, это более чем правда. Речь и о правительстве, и о парламенте"
Страна
14.06.2024
11:00

Курс гривни: Нацбанк "плеснул кислорода" на $5,5 млрд

Мы хотим, чтобы наша нынешняя магическая реальность учитывала перспективы того, что так может быть не всегда. И нам, возможно, нужно сейчас уже думать, готовиться, что нас ждет во втором полугодии 2024 г., что ждет нас в 2025 г.
Все статьи