Як лікувати гепатити В та С?

Гепатит — це вірусне запальне захворювання печінки, яке у випадку неналежного або несвоєчасного лікування призводить до смерті. Дуже важливо виявити цю хворобу на початковому етапі та почати приймати ліки відразу після отримання результатів діагностики. При гепатитах С та В часто призначають Антраль інструкція вказує на доцільність його прийому як допоміжного засобу для полегшення симптомів захворювання та підтримки функцій печінки. Придбати препарат можна в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я».

Особливості лікування гепатиту В

Гепатит В практично не піддається лікуванню та майже одразу переходить у хронічну форму. Саме тому лікування його є симптоматичним та націлене на уповільнення дії вірусу на печінку.

Спочатку сімейний лікар призначає діагностику та направляє на консультацію до гастроентеролога та інфекціоніста. На основі результатів спеціалісти індивідуально підбирають лікування, яке призупинить ураження печінки вірусом та максимально відстрочить етап, коли утворюються рубці на органі. Пацієнт повинен регулярно відвідувати лікаря, який буде здійснювати контроль за станом хворого. У разі неефективності лікарських засобів потрібна буде їх заміна.

Лікування гепатиту С та ефективність медичних засобів

Ефективність лікування гепатиту С значною мірою залежить від правильної діагностики. Саме тому лікар призначає пацієнту ряд аналізів:

  • тест на антитіла до ВГС;
  • тест на ВГС інфекцію;
  • УЗД печінки для оцінки рівня її ураження;
  • аналіз на онкомаркери для виключення (або підтвердження) факту розвитку цирозу печінки;
  • регулярне проведення УЗД для моніторингу стану печінки та своєчасної діагностики патологічних змін.

Доступ до якісних ліків забезпечує держава, їх пацієнти отримують безкоштовно. Проте іноді лікарі призначають допоміжні препарати, які підтримують функцію печінки та загальне самопочуття, також рекомендують спеціальну дієту без жирних та гострих страв.

Отримати безкоштовні препарати можна після підтвердження діагнозу та написання заяви головному лікарю медичного закладу, де проводяться діагностика та лікування захворювання.

Хворим на гепатит будь-якого типу категорично заборонений прийом будь-яких лікарських препаратів без консультації лікаря, адже більшість ліків переробляються печінкою та можуть дати серйозні побічні ефекти.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті