Як лікувати гепатити В та С?

Гепатит — це вірусне запальне захворювання печінки, яке у випадку неналежного або несвоєчасного лікування призводить до смерті. Дуже важливо виявити цю хворобу на початковому етапі та почати приймати ліки відразу після отримання результатів діагностики. При гепатитах С та В часто призначають Антраль інструкція вказує на доцільність його прийому як допоміжного засобу для полегшення симптомів захворювання та підтримки функцій печінки. Придбати препарат можна в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я».

Особливості лікування гепатиту В

Гепатит В практично не піддається лікуванню та майже одразу переходить у хронічну форму. Саме тому лікування його є симптоматичним та націлене на уповільнення дії вірусу на печінку.

Спочатку сімейний лікар призначає діагностику та направляє на консультацію до гастроентеролога та інфекціоніста. На основі результатів спеціалісти індивідуально підбирають лікування, яке призупинить ураження печінки вірусом та максимально відстрочить етап, коли утворюються рубці на органі. Пацієнт повинен регулярно відвідувати лікаря, який буде здійснювати контроль за станом хворого. У разі неефективності лікарських засобів потрібна буде їх заміна.

Лікування гепатиту С та ефективність медичних засобів

Ефективність лікування гепатиту С значною мірою залежить від правильної діагностики. Саме тому лікар призначає пацієнту ряд аналізів:

  • тест на антитіла до ВГС;
  • тест на ВГС інфекцію;
  • УЗД печінки для оцінки рівня її ураження;
  • аналіз на онкомаркери для виключення (або підтвердження) факту розвитку цирозу печінки;
  • регулярне проведення УЗД для моніторингу стану печінки та своєчасної діагностики патологічних змін.

Доступ до якісних ліків забезпечує держава, їх пацієнти отримують безкоштовно. Проте іноді лікарі призначають допоміжні препарати, які підтримують функцію печінки та загальне самопочуття, також рекомендують спеціальну дієту без жирних та гострих страв.

Отримати безкоштовні препарати можна після підтвердження діагнозу та написання заяви головному лікарю медичного закладу, де проводяться діагностика та лікування захворювання.

Хворим на гепатит будь-якого типу категорично заборонений прийом будь-яких лікарських препаратів без консультації лікаря, адже більшість ліків переробляються печінкою та можуть дати серйозні побічні ефекти.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті