Найкращі товари для розвитку вашого малюка

Мабуть, сьогодні ідеальний час для того, щоб дати своїм малюкам все найкраще. Виробники товарів для дітей пропонують чимало корисних іграшок, призначення яких не лише розважати, а й розвивати. Сучасний дитячий інтернет-магазин Мама Купи пропонує широкий асортимент дитячих виробів, які можна підібрати для малят різного віку. В наявності товари для немовлят, дошкільнят та школярів з доставкою по Україні.

Які іграшки рекомендують придбати для розвитку дитини

Дитина починає пізнавати навколишній світ з самого народження. Тому люблячим батькам варто придбати різні корисні іграшки, щоб сприяти всебічному розвитку дитини.

Брязкальця, гризунці, мобілі на ліжечко допомагають дитині розвивати слух, тренують зір, вчать хапати предмети. Коли малюк навчиться сидіти, можна запропонувати йому перші текстильні книжечки. Малюк знайомиться з кольорами, формами, об’ємом, удосконалює дрібну моторику руки, адже йому доводиться відривати знімні елементи, ховати їх у кишеньки тощо.  

Дітям, які навчилися ходити, можна запропонувати ігровий центр. Це цілий комплект розваг, який включає в себе лабіринти, головоломки, пазли та інші корисні види діяльності.

Для здорового тіла: іграшки, створені для фізичного розвитку дитини

Часто батьки скаржаться на те, що у дітей буває надмірно багато енергії. Тож чому б не скерувати її у потрібне русло, запропонувавши такі розваги.

  • Велосипеди та біговели. Такі засоби пересування для найменших дітей сприяють розвитку рівноваги та координації.
  • М’ячі різних розмірів і форм допомагають покращувати моторику та навички ловіння, кидання предмета, а ще допомагають організувати спільні ігри.
  • Дитячий спортивний комплекс. Це універсальна розвага для дітей різного віку, яка допомагає зміцнювати м’язи, тренувати верхню частину тіла, розвивати витривалість. Якщо в сім’ї кілька дітей, такий комплекс точно вартий уваги.
  • Домашній боулінг. Набір з дерев’яних кеглів та м’яча дозволить організувати вдома справжній боулінг.

Для старших дітей слід обирати розвиваючі іграшки, орієнтуючись на їхні інтереси та вподобання. Багато малюків радіють музичним іграшкам, декому подобаються набори для творчості, а дехто просто в захваті від конструкторів та пазлів. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті