Luckylink - ваш надійний комп'ютерний інтернет-магазин

Комп'ютерний інтернет-магазин Luckylink, офіс якого розташований в Борисполі, продовжує розвиватися та розширювати свою пропозицію. Зараз магазин пропонує широкий асортимент комп'ютерної техніки та аксесуарів від провідних світових виробників, а також професійні консультації з вибору та експлуатації техніки.

Чому варто обирати Luckylink?

  • Широкий асортимент. У магазині Luckylink ви знайдете все, що вам потрібно для роботи, навчання, розваг та творчості. Тут представлені комп'ютери, ноутбуки, планшети, смартфони, монітори, принтери, сканери, веб-камери, аксесуари для гри та багато іншого.
  • Професійні консультації. Консультанти магазину Luckylink допоможуть вам вибрати оптимальну модель техніки з урахуванням ваших потреб і бюджету. Вони також нададуть інформацію про характеристики та можливості техніки, допоможуть встановити програмне забезпечення та налаштувати пристрій.
  • Гарантії якості. На всю продукцію, що пропонує комп'ютерний магазин Luckylink, поширюються гарантії від виробників.

Що нового в Luckylink?

  • Розширення асортименту. Магазин Luckylink продовжує розширювати свій асортимент. Зокрема, нещодавно в магазині з'явилися нові моделі комп'ютерів, ноутбуків та смартфонів від провідних світових виробників.
  • Відкриття нового відділу. У магазині Luckylink відкрився новий відділ, присвячений електроніці для дому. Тут ви знайдете все, що вам потрібно для комфортного проживання: телевізори, холодильники, пральні машини, посудомийні машини, мікрохвильові печі та багато іншого.

Luckylink - ваш надійний комп'ютерний інтернет-магазин. Тут ви знайдете все, що вам потрібно для комфортної роботи, навчання, розваг та творчості.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті