Luckylink - ваш надійний комп'ютерний інтернет-магазин

Комп'ютерний інтернет-магазин Luckylink, офіс якого розташований в Борисполі, продовжує розвиватися та розширювати свою пропозицію. Зараз магазин пропонує широкий асортимент комп'ютерної техніки та аксесуарів від провідних світових виробників, а також професійні консультації з вибору та експлуатації техніки.

Чому варто обирати Luckylink?

  • Широкий асортимент. У магазині Luckylink ви знайдете все, що вам потрібно для роботи, навчання, розваг та творчості. Тут представлені комп'ютери, ноутбуки, планшети, смартфони, монітори, принтери, сканери, веб-камери, аксесуари для гри та багато іншого.
  • Професійні консультації. Консультанти магазину Luckylink допоможуть вам вибрати оптимальну модель техніки з урахуванням ваших потреб і бюджету. Вони також нададуть інформацію про характеристики та можливості техніки, допоможуть встановити програмне забезпечення та налаштувати пристрій.
  • Гарантії якості. На всю продукцію, що пропонує комп'ютерний магазин Luckylink, поширюються гарантії від виробників.

Що нового в Luckylink?

  • Розширення асортименту. Магазин Luckylink продовжує розширювати свій асортимент. Зокрема, нещодавно в магазині з'явилися нові моделі комп'ютерів, ноутбуків та смартфонів від провідних світових виробників.
  • Відкриття нового відділу. У магазині Luckylink відкрився новий відділ, присвячений електроніці для дому. Тут ви знайдете все, що вам потрібно для комфортного проживання: телевізори, холодильники, пральні машини, посудомийні машини, мікрохвильові печі та багато іншого.

Luckylink - ваш надійний комп'ютерний інтернет-магазин. Тут ви знайдете все, що вам потрібно для комфортної роботи, навчання, розваг та творчості.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті