Чому все більше людей обирають віддалену роботу тестувальником ПЗ?

Останні події у країні показали кожному, що мобільність у роботі важлива. Лише галузь IT зберегла свої показники за обсягом доходу та стабільністю роботи. Близько 92% зберегли свої робочі місця та продовжили працювати на початку 2022 року, 7% знайшли нові робочі місця до червня місяця цього ж року.

Ті, хто втратив роботу через воєнні дії з боку росії, шукали швидкої можливості зміни фаху та працевлаштування. За статистикою частіше обирали сектор IT, маркетингу, підприємництво (відкривали власний бізнес). Найбільш високооплачуваною була галузь IT, а за швидкістю опанування навичок - спеціалізація тестування програмного забезпечення (QA).

З чого почати вступ до IT тестувальнику?

Є два шляхи, щоб опанувати нові навички, необхідні в роботі: самостійне навчання, пройти курси тестувальників. Перший спосіб вимагає великої віддачі, самодисципліни та часу. І навіть за таких умов немає гарантій, що ви вивчите всі ази самостійно, оскільки більшість інформації в мережі - поверхнева та може бути застарілою. Краще обрати навчання в IT-школі за профільною освітою.

Де знайти хороші курси тестувальника?

У мережі при пошуку курсів з тестування видає результат більш ніж 8 тис різноманітних шкіл. Як серед такої кількості обрати найкращі?

  • Ознайомитись з програмою курсу.
  • Пройти безкоштовне пробне заняття. Прочитати відгуки та коментарі у соцмережах.
  • Знайти профілі викладачів, переглянути їх в LinkedIn.

Хороші курси тестувальників здебільшого наповнені практичними заняттями, аніж теорією. Є можливість надання допомоги з працевлаштуванням. Уроки проводяться не в записі, а онлайн. Наприклад, на курсі QA Manual  у IT Testing School проводяться повноцінні онлайн-заняття, де надається потужна база та відточуються навики з ментором.

Яка перспектива для тестувальників?

Після того, як фахівець закінчує курси тестувальника, йде до трьох місяців на пошук роботи. Дехто може отримати запрошення на роботу вже під час навчання, зазвичай це найкращі учні на потоці.

Якщо ви також мрієте про перспективну та високооплачувану роботу, то курси тестувальника - це той самий початок, з якого починається професія майбутнього в IT. Важливо обрати потужний старт, який надасть впевненості у власних силах та створить структуровану якісну базу знань для подальшої роботи. 

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті