Чому все більше людей обирають віддалену роботу тестувальником ПЗ?

Останні події у країні показали кожному, що мобільність у роботі важлива. Лише галузь IT зберегла свої показники за обсягом доходу та стабільністю роботи. Близько 92% зберегли свої робочі місця та продовжили працювати на початку 2022 року, 7% знайшли нові робочі місця до червня місяця цього ж року.

Ті, хто втратив роботу через воєнні дії з боку росії, шукали швидкої можливості зміни фаху та працевлаштування. За статистикою частіше обирали сектор IT, маркетингу, підприємництво (відкривали власний бізнес). Найбільш високооплачуваною була галузь IT, а за швидкістю опанування навичок - спеціалізація тестування програмного забезпечення (QA).

З чого почати вступ до IT тестувальнику?

Є два шляхи, щоб опанувати нові навички, необхідні в роботі: самостійне навчання, пройти курси тестувальників. Перший спосіб вимагає великої віддачі, самодисципліни та часу. І навіть за таких умов немає гарантій, що ви вивчите всі ази самостійно, оскільки більшість інформації в мережі - поверхнева та може бути застарілою. Краще обрати навчання в IT-школі за профільною освітою.

Де знайти хороші курси тестувальника?

У мережі при пошуку курсів з тестування видає результат більш ніж 8 тис різноманітних шкіл. Як серед такої кількості обрати найкращі?

  • Ознайомитись з програмою курсу.
  • Пройти безкоштовне пробне заняття. Прочитати відгуки та коментарі у соцмережах.
  • Знайти профілі викладачів, переглянути їх в LinkedIn.

Хороші курси тестувальників здебільшого наповнені практичними заняттями, аніж теорією. Є можливість надання допомоги з працевлаштуванням. Уроки проводяться не в записі, а онлайн. Наприклад, на курсі QA Manual  у IT Testing School проводяться повноцінні онлайн-заняття, де надається потужна база та відточуються навики з ментором.

Яка перспектива для тестувальників?

Після того, як фахівець закінчує курси тестувальника, йде до трьох місяців на пошук роботи. Дехто може отримати запрошення на роботу вже під час навчання, зазвичай це найкращі учні на потоці.

Якщо ви також мрієте про перспективну та високооплачувану роботу, то курси тестувальника - це той самий початок, з якого починається професія майбутнього в IT. Важливо обрати потужний старт, який надасть впевненості у власних силах та створить структуровану якісну базу знань для подальшої роботи. 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті