Благодійний Фонд Сергія Цюпко відвідав Русанів

У п'ятницю, 26 травня 2023 року, команда волонтерів Благодійного Фонду Сергія Цюпко здійснила візит до села Русанів, з метою надання гуманітарної допомоги місцевим жителям. Цей візит мав особливе значення, оскільки село Русанів було розташоване на першій лінії оборони під час повномасштабного вторгнення російської окупаційної армії. Саме тут силами Збройних Сил України (ЗСУ) вдалося зупинити просування ворога до міста Києва.

Прибувши до села Русанів, наша команда була тепло зустрінута місцевими жителями. Волонтери розпочали розподіл гуманітарної допомоги, яка включала продукти харчування, воду, одяг та медикаменти. Ми дбали про те, щоб допомога була розподілена рівномірно та враховувала особливі потреби кожної сім'ї. Під час роздачі, волонтери надавали не тільки матеріальну допомогу, але й підтримку та спілкування з місцевими жителями. Важливо було показати їм, що не забуваємо про їхні потреби та стоїмо на одній стороні з ними у цей важкий період.

Волонтерська діяльність має особливе значення під час воєнного конфлікту, такого як поточне вторгнення російської окупаційної армії в Україну. Перш за все, волонтери грають важливу роль у забезпеченні основних потреб населення, зокрема харчування, води, одягу та медичних засобів. Вони є мостом між потерпілими та допоміжними організаціями та громадою, допомагаючи забезпечити необхідні ресурси.

Крім того, волонтери забезпечують емоційну підтримку та спілкування з постраждалими людьми. Вони прислуховуються до їхніх історій, діляться своїм сприйняттям та надають психологічну підтримку. Це особливо важливо в умовах війни, коли жителі постраждалих територій зіткнулися зі стресом, тривогою та втратами.

Команда фонду Сергія Цюпко відчула глибоке задоволення від можливості допомогти жителям села Русанів. Зустрічі з місцевими жителями підтвердили нам, що наші зусилля мають сенс і є важливими для людей, які переживають цю складну ситуацію. Ми зобов'язані продовжувати нашу волонтерську діяльність та надавати допомогу тим, хто її потребує.

Волонтерська робота - це спільна справа, і наш фонд дякує всім, хто долучився до підтримки села Русанів. Тільки разом ми можемо змінити життя та надати підтримку тим, хто цього потребує.

 

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті