Благодійний Фонд Сергія Цюпко відвідав Русанів

У п'ятницю, 26 травня 2023 року, команда волонтерів Благодійного Фонду Сергія Цюпко здійснила візит до села Русанів, з метою надання гуманітарної допомоги місцевим жителям. Цей візит мав особливе значення, оскільки село Русанів було розташоване на першій лінії оборони під час повномасштабного вторгнення російської окупаційної армії. Саме тут силами Збройних Сил України (ЗСУ) вдалося зупинити просування ворога до міста Києва.

Прибувши до села Русанів, наша команда була тепло зустрінута місцевими жителями. Волонтери розпочали розподіл гуманітарної допомоги, яка включала продукти харчування, воду, одяг та медикаменти. Ми дбали про те, щоб допомога була розподілена рівномірно та враховувала особливі потреби кожної сім'ї. Під час роздачі, волонтери надавали не тільки матеріальну допомогу, але й підтримку та спілкування з місцевими жителями. Важливо було показати їм, що не забуваємо про їхні потреби та стоїмо на одній стороні з ними у цей важкий період.

Волонтерська діяльність має особливе значення під час воєнного конфлікту, такого як поточне вторгнення російської окупаційної армії в Україну. Перш за все, волонтери грають важливу роль у забезпеченні основних потреб населення, зокрема харчування, води, одягу та медичних засобів. Вони є мостом між потерпілими та допоміжними організаціями та громадою, допомагаючи забезпечити необхідні ресурси.

Крім того, волонтери забезпечують емоційну підтримку та спілкування з постраждалими людьми. Вони прислуховуються до їхніх історій, діляться своїм сприйняттям та надають психологічну підтримку. Це особливо важливо в умовах війни, коли жителі постраждалих територій зіткнулися зі стресом, тривогою та втратами.

Команда фонду Сергія Цюпко відчула глибоке задоволення від можливості допомогти жителям села Русанів. Зустрічі з місцевими жителями підтвердили нам, що наші зусилля мають сенс і є важливими для людей, які переживають цю складну ситуацію. Ми зобов'язані продовжувати нашу волонтерську діяльність та надавати допомогу тим, хто її потребує.

Волонтерська робота - це спільна справа, і наш фонд дякує всім, хто долучився до підтримки села Русанів. Тільки разом ми можемо змінити життя та надати підтримку тим, хто цього потребує.

 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті