3 речі, які треба знати про стелажі металеві

Металеві стелажі використовуються в складських приміщеннях та на виробничих площах. Вони є дуже міцними та стійкими, дозволяють ефективно використовувати простір та забезпечують безпечне зберігання різних видів товарів, від легких до важких. 

Види стелажів

Існує кілька видів металевих стелажів, серед яких:

  • палетні;
  • мобільні;
  • консольні;
  • поличкові;
  • мультирівневі.

Будь-який стелаж металевий може бути перенесений з одного місця на інше.

На що звернути увагу, обираючи металевий стелаж 

Важливу роль грають наступні фактори.

Навантаження та максимальна вантажопідйомність. Необхідно визначити, яке навантаження повинен витримувати стелаж та яку вантажопідйомність повинен мати. Це залежить від характеру товару, який буде зберігатись на стелажі.

Розмір та конструкція. Вони повинні відповідати розміру товарів, які будуть зберігатись, та вимогам приміщення, де буде розміщено стелаж.

Безпека. Це ключовий аспект використання металевих стелажів. Вони повинні бути правильно встановлені та закріплені, щоб уникнути аварій та травм. Також важливо дотримуватись правил експлуатації та не перевантажувати стелажі.

Як купити стелаж металевий у Києві та Україні

Є кілька способів придбати стелажі:

  • спеціалізовані магазини;
  • онлайн-магазини;
  • виробники. 

Обираючи продавця, варто звернути увагу на умови гарантії та сервісного обслуговування. Високоякісні матеріали та професійне обладнання для виготовлення стелажів використовує компанія «УХЛ-МАШ». Виробник пропонує конкурентоспроможні ціни на свої продукти, та гарантує їхню якість та довговічність. Зробити замовлення можна на сайті або зателефонувати за контактним номером телефону.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті