3 речі, які треба знати про стелажі металеві

Металеві стелажі використовуються в складських приміщеннях та на виробничих площах. Вони є дуже міцними та стійкими, дозволяють ефективно використовувати простір та забезпечують безпечне зберігання різних видів товарів, від легких до важких. 

Види стелажів

Існує кілька видів металевих стелажів, серед яких:

  • палетні;
  • мобільні;
  • консольні;
  • поличкові;
  • мультирівневі.

Будь-який стелаж металевий може бути перенесений з одного місця на інше.

На що звернути увагу, обираючи металевий стелаж 

Важливу роль грають наступні фактори.

Навантаження та максимальна вантажопідйомність. Необхідно визначити, яке навантаження повинен витримувати стелаж та яку вантажопідйомність повинен мати. Це залежить від характеру товару, який буде зберігатись на стелажі.

Розмір та конструкція. Вони повинні відповідати розміру товарів, які будуть зберігатись, та вимогам приміщення, де буде розміщено стелаж.

Безпека. Це ключовий аспект використання металевих стелажів. Вони повинні бути правильно встановлені та закріплені, щоб уникнути аварій та травм. Також важливо дотримуватись правил експлуатації та не перевантажувати стелажі.

Як купити стелаж металевий у Києві та Україні

Є кілька способів придбати стелажі:

  • спеціалізовані магазини;
  • онлайн-магазини;
  • виробники. 

Обираючи продавця, варто звернути увагу на умови гарантії та сервісного обслуговування. Високоякісні матеріали та професійне обладнання для виготовлення стелажів використовує компанія «УХЛ-МАШ». Виробник пропонує конкурентоспроможні ціни на свої продукти, та гарантує їхню якість та довговічність. Зробити замовлення можна на сайті або зателефонувати за контактним номером телефону.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті