Що показала атака аеропорту в Махачкалі

Безумовно, ці події б'ють по міжнародній репутації росії, оскільки РФ позиціонує себе як лідера антифашистського світу та глобального антинацистського руху. Водночас, такий жорсткий та явний прояв ксенофобії та антисемітизму, який ми спостерігали в Махачкалі, бездіяльність та безсилля органів влади демонструють те, що в самій росії активно розвиваються ці процеси. Саме російське суспільство частково продовжує хворіти на ці проблеми.

Чудово розуміємо, що це сталося на тлі внутрішніх політичних криз, на тлі реактивного накручування російського суспільства тією самою російською пропагандою, яка сьогодні перебуває у реактивному становищі. І після багаторічної обробки російського населення важкою інформаційною артилерією, пропагандистськими тезами та прийомами, російська громадська думка стає менш стабільною та більш схильною до емоційних реакцій, на кшталт тих, які ми спостерігали в Махачкалі.

Крім того, проти росії грають і її опоненти, як внутрішні, так і зовнішні. Опоненти путінської росії намагаються використати цю ситуацію для створення внутрішньополітичної кризи та створення враження крихкості всередині росії.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті