ЗСУ знищили батальйон окупантів під Вугледаром, але в РФ їх звинуватили в дезертирстві - РосЗМІ

У росії звинуватили в дезертирстві росіян із батальйону, який ЗСУ розбили під Вугледаром. Про це 21 березня повідомляє російське видання "Важные истории".

Журналісти поспілкувалися з одним із бійців батальйону "Агла", який формувався з добровольців у Казані. Цей підрозділ під час вторгнення в Україну було розбито двічі - у Херсонській області та під Вугледаром.

Контракт бійці цього батальйону підписували на чотири місяці. І 41-річний найманець із Татарстану, який під час боїв на Херсонщині отримав контузію, написав рапорт на звільнення одразу після закінчення контракту.

"Ми написали рапорти на звільнення. Один примірник рапорту начальник штабу забрав собі, його зняли, поставили іншого, і рапорт типу "загубили". Коли вийшли на цей [лівий] бік Дніпра, ми знайшли наш склад, де зберігаються боєприпаси, і здали зброю", - заявив окупант.

Нині ж солдатів із цього батальйону звинувачують у дезертирстві та хочуть судити. Ба більше - звинувачення висунуто і проти тих "добровольців", які все ж таки повернулися до батальйону і були знищені під Вугледаром.

Нагадаємо, що на початку березня ЗСУ ліквідували майже цілий полк "мобіків" з Іркутської області РФ, які намагалися штурмувати Авдіївку.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті