ЗСУ контратакують та мають значні успіхи на Лимано-Купянському напрямку

Збройні сили України продовжують вести контрнаступальні дії на Харківському напрямку та здобули суттєвих успіхів на ділянці Куп'янськ-Лиман. Про це в ефірі телемарафону 9 грудня повідомив речник 21-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Сергій Дібров.

За його словами, бійці цієї бригади знаходяться у південній частині Лимано-Куп’янському напрямку та продовжують стримувати ворога.

"Продовжуємо контратакувати. Можна сказати, що досягаємо досить значних успіхів у цьому. Проте ситуація досить складна, ворог хоче хоч якихось досягнень на нашій ділянці, але поки це йому не вдається", - сказав Дібров.

Він додав, що загарбники використовують погану погоду для посилення наступу на позиції українських військових. Проте техніку тут майже не використовують.

"Їхні танки, бронемашини є пріоритетними цілями для нашого ураження. Наші FPV-дрони щодня по ним влучають. Тому ворог звів використання техніки до мінімуму. Основна їхня бойова сила зараз – це піхота. Її завезли в порядку ротації кілька тижнів тому. Така, що менше цінна російському керівництву – як розхідний матеріал", - зазначив речник.

Як повідомлялося, прикордонники ударили по росіянам дроном, який раніше у них перехопили.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті