ЗСУ контратакують та мають значні успіхи на Лимано-Купянському напрямку

Збройні сили України продовжують вести контрнаступальні дії на Харківському напрямку та здобули суттєвих успіхів на ділянці Куп'янськ-Лиман. Про це в ефірі телемарафону 9 грудня повідомив речник 21-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Сергій Дібров.

За його словами, бійці цієї бригади знаходяться у південній частині Лимано-Куп’янському напрямку та продовжують стримувати ворога.

"Продовжуємо контратакувати. Можна сказати, що досягаємо досить значних успіхів у цьому. Проте ситуація досить складна, ворог хоче хоч якихось досягнень на нашій ділянці, але поки це йому не вдається", - сказав Дібров.

Він додав, що загарбники використовують погану погоду для посилення наступу на позиції українських військових. Проте техніку тут майже не використовують.

"Їхні танки, бронемашини є пріоритетними цілями для нашого ураження. Наші FPV-дрони щодня по ним влучають. Тому ворог звів використання техніки до мінімуму. Основна їхня бойова сила зараз – це піхота. Її завезли в порядку ротації кілька тижнів тому. Така, що менше цінна російському керівництву – як розхідний матеріал", - зазначив речник.

Як повідомлялося, прикордонники ударили по росіянам дроном, який раніше у них перехопили.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті