Жителі Курська тікають від БПЛА і скаржаться на пошкодження майна. У Воронежі тривога

Російський Курськ перебуває під обстрілом безпілотниками ввечері 2 квітня, жителі міста розбігаються з вулиць. Про це повідомили губернатор області Роман Старовойт у Телеграм і міноборони РФ, місцеві Телеграм-канали розмістили відповідні відео.

"Атмосфера під час атаки БПЛА в Курську", - йдеться у підписі до одного з відео, де люди біжать.

"До ЄДДС (єдина чергова диспетчерська служба. - "ОстроВ") Курська надходять звернення мешканців про пошкодження майна уламками українських БПЛА", - пишуть офіційні місцеві ЗМІ.

Старовойт повідомив про збиття чотирьох БПЛА над Курськом за період з 21:00 до 22:00 за Київським часом.

"Близько 20.30 мск припинено спробу київського режиму здійснити терористичні атаки по об'єктах на території Російської Федерації із застосуванням БПЛА літакового типу. Черговими засобами ППО один український безпілотний літальний апарат знищено над територією Бєлгородської області та чотири БПЛА знищено над територією Курської області", - пише міноборони РФ.

Одночасно про небезпеку атаки БПЛА повідомив губернатор Воронезької області Олександр Гусєв.

"На території Воронезької області оголошується небезпека атаки БПЛА. ...Будьте готові швидко перейти в кімнату без вікон, а якщо ви на вулиці - в будівлю, парковку, підземний перехід", - написав Гусєв о 21:48.

Раніше повідомлялося, що росія зміцнює кордони в Бєлгородській, Курській і Брянській областях.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті