Жителі "ДНР" скаржаться на скасування популярних міжміських автобусних маршрутів. "Влада" обіцяє розібратися

Мешканці окупованої частини Донецької області скаржаться на скасування популярних міжміських маршрутів. Про це пишуть місцеві ЗМІ.

Зокрема, люди обурюються, що з 1 березня з Південного автовокзалу перестали ходити автобуси з Донецька до Комсомольського. За словами пасажирів, їх запевнили, що цей напрямок обслуговуватимуть на автостанції "Центр" (у народі "Яма"), однак автобусів на Комсомольське немає і там.

Мешканці Комсомольського обурюються, що вже кілька днів не можуть виїхати до себе додому. У прес-службі "міністерства транспорту ДНР" повідомили, що цим питанням "зараз зайнялися фахівці".

Тим часом, про скасування низки популярних автобусних маршрутів окупаційна влада повідомила ще наприкінці лютого. Так зване комунальне підприємство "Автовокзали Донбасу" анонсувало припинення з 1 березня обслуговування маршрутів із Комсомольського і Нового Світу до Донецька (Південний автовокзал) і з Нового Світу до Старобешевого.

Рейси, згідно із заявою окупаційної влади, "припиняються у зв'язку з відсутністю ліцензії у перевізника".

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті