Жителів Донбасу готують до евакуації - Верещук

Очільниця міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала мешканців Донеччини готуватися до евакуації, оскільки в осінньо-зимовий період регіон може залишитися без електрики й води. Про це Ірина Верещук повідомила у Телеграм 28 липня.

"На Донеччині тривають бої. Ворог продовжує цілеспрямовано руйнувати цивільну інфраструктуру: немає газопостачання, можливі проблеми з електро- та водопостачанням. Попереду осінньо-зимовий період. Тому, людей треба перевозити до більш безпечних регіонів. Особливо жінок, дітей, людей похилого віку, а також хворих і маломобільних", - написала Верещук.

Також міністерка повідомила, що наразі створено штаб, який займається підготовкою умов життя для жителів Донеччини. За її словами, Захід та Центр України прийме усіх українців зі східних областей.

"Якщо не евакуюєтеся, коли це можливо, потім можете опинитися в ситуації, коли ви без електрики й води, без тепла та зв’язку, без ліків та їжі, під обстрілами, піддаєте себе та своїх близьких смертельній небезпеці. Немає причин так робити. Евакуюйтеся. Вчасно", - застерегла Верещук.

Як повідомлялось раніше, у Мінцифрі запевнили, що опрацюють усі заявки ВПО у "Дії" - будуть і довідки, і виплати.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті