Жінок-переселенок навчають фінансовій грамотності й бізнес-плануванню в Закарпатській області

Кількаденний тренінг для жінок-переселенок "Основи фінансової грамотності та бізнес-планування" стартував у місті Свалява Закарпатської області 13 жовтня. Про це "ОстроВу" повідомила ініціаторка заходу, керівниця релокованої зі Старобільська Луганської області ГО "Майстерня щастя" Марина Бражнікова. 

"Цей тренінг є одним із заходів у рамках тривалого навчання для жінок-переселенок за проєктом "Жіноче підприємництво, як інструмент економічного розвитку громад". В рамках проєкту проходять також онлайн-курси з PR-менеджменту, SMM та електронної комерції", - зазначила Бражнікова.

Уточнюється, що навчанням охоплені жінки-ВПО, які проживають у Свалявській, Іршавській і Ужгородській громадах Закарпатської області. Загалом навчання, яке стартувало в липні, триватиме кілька місяців, тренінги проходять в Ужгороді, Сваляві й Іршаві, загальна кількість годин навчання становить від 48 до 60 годин (або 60 занять).

Навчання для жінок є безкоштовним - його фінансування відбувається завдяки підтримці Уряду Канади у рамках проєкту "Жінки України: залучені, спроможні, незламні", що впроваджується організацією "Пакт".

Як підкреслює Бражнікова, остаточна мета більшості слухачок курсів, які через вимушений переїзд втратили роботу, - започаткувати в Закарпатті власну справу. І дехто на цьому шляху вже робить абсолютно конкретні кроки. Так, двічі переселенки з Алчевська Луганської області Вікторія Свиридова й Ірина Острогляд нещодавно відкрили у Сваляві салон краси, і знання, набуті на тренінгу з фінансової грамотності та бізнес-планування використають для того, щоб написати бізнес-план й знайти грант для підтримки своєї справи.

Раніше повідомлялось, що на Закарпатті переселенки з Луганщини організували навчання з PR-менеджменту, SMM та електронної комерції для жінок.

Раніше також повідомлялось, що коучингові центри для жінок-ВПО, які хочуть започаткувати бізнес або отримати перекваліфікацію, розпочали роботу на Закарпатті (контакт, адреси).

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті