На Закарпатті переселенки з Луганщини організували навчання з PR-менеджменту, SMM та електронної комерції для жінок

Громадські активістки з Луганської області організували навчання з PR-менеджменту, SMM та E-commerce specialist (електронної комерції) для жінок – ВПО в Закарпатській області. Перший тренінг відбувся в Ужгороді 28 липня, повідомила "ОстроВу" ініціаторка проєкту, керівниця релокованої зі Старобільська ГО "Майстерня щастя" Марина Бражнікова.

"Темою першого тренінгу були права людини й гендерна рівність – ми переконані, що будь-яке навчання для жінок треба починати саме з цього, – сказала Бражнікова. – У подальшому, окрім навчання, націленого власне на здобуття професійних навичок, будуть тренінги, які стосуються психологічних аспектів – наприклад, з формування цілей та перспективних життєвих планів під час війни".

Уточнюється, що навчання триватиме кілька місяців, тренінги проходитимуть в Ужгороді, Сваляві й Іршаві. Заняття будуть проводяться по 2-3 рази на тиждень, загальна кількість годин навчання становить від 48 до 60 годин (або 60 занять).

"Передбачалось охопити навчанням 30 жінок, але бажаючих виявилось удвічі більше", – розповідає Марина Бражнікова.

Усі жінки, які виявили бажання засвоїти нові навички, є переселенками, і всі вони мають дітей. Переселенкам важко знайти роботу як через наявність дітей, так і через брак вакансій за профілем, адже більшість із них вдома працювали на підприємствах, аналогічні яким у Закарпатській області відсутні.

"Саме тому жінки потребують навичок, які дозволили б працювати дистанційно", – каже ініціаторка проєкту.

За її словами, фінансування курсів, які для жінок є безкоштовними, стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади у рамках проєкту "Жінки України: залучені, спроможні, незламні", що впроваджується організацією "Пакт".

Раніше повідомлялось, що активістки з Луганщини за кошти, виручені від продажу картин, придбали квадрокоптер для бригади, яка воює в Луганській області.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті