На Закарпатті переселенки з Луганщини організували навчання з PR-менеджменту, SMM та електронної комерції для жінок

Громадські активістки з Луганської області організували навчання з PR-менеджменту, SMM та E-commerce specialist (електронної комерції) для жінок – ВПО в Закарпатській області. Перший тренінг відбувся в Ужгороді 28 липня, повідомила "ОстроВу" ініціаторка проєкту, керівниця релокованої зі Старобільська ГО "Майстерня щастя" Марина Бражнікова.

"Темою першого тренінгу були права людини й гендерна рівність – ми переконані, що будь-яке навчання для жінок треба починати саме з цього, – сказала Бражнікова. – У подальшому, окрім навчання, націленого власне на здобуття професійних навичок, будуть тренінги, які стосуються психологічних аспектів – наприклад, з формування цілей та перспективних життєвих планів під час війни".

Уточнюється, що навчання триватиме кілька місяців, тренінги проходитимуть в Ужгороді, Сваляві й Іршаві. Заняття будуть проводяться по 2-3 рази на тиждень, загальна кількість годин навчання становить від 48 до 60 годин (або 60 занять).

"Передбачалось охопити навчанням 30 жінок, але бажаючих виявилось удвічі більше", – розповідає Марина Бражнікова.

Усі жінки, які виявили бажання засвоїти нові навички, є переселенками, і всі вони мають дітей. Переселенкам важко знайти роботу як через наявність дітей, так і через брак вакансій за профілем, адже більшість із них вдома працювали на підприємствах, аналогічні яким у Закарпатській області відсутні.

"Саме тому жінки потребують навичок, які дозволили б працювати дистанційно", – каже ініціаторка проєкту.

За її словами, фінансування курсів, які для жінок є безкоштовними, стало можливим завдяки підтримці Уряду Канади у рамках проєкту "Жінки України: залучені, спроможні, незламні", що впроваджується організацією "Пакт".

Раніше повідомлялось, що активістки з Луганщини за кошти, виручені від продажу картин, придбали квадрокоптер для бригади, яка воює в Луганській області.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті