Жінок-переселенок навчають фінансовій грамотності й бізнес-плануванню в Закарпатській області

Кількаденний тренінг для жінок-переселенок "Основи фінансової грамотності та бізнес-планування" стартував у місті Свалява Закарпатської області 13 жовтня. Про це "ОстроВу" повідомила ініціаторка заходу, керівниця релокованої зі Старобільська Луганської області ГО "Майстерня щастя" Марина Бражнікова. 

"Цей тренінг є одним із заходів у рамках тривалого навчання для жінок-переселенок за проєктом "Жіноче підприємництво, як інструмент економічного розвитку громад". В рамках проєкту проходять також онлайн-курси з PR-менеджменту, SMM та електронної комерції", - зазначила Бражнікова.

Уточнюється, що навчанням охоплені жінки-ВПО, які проживають у Свалявській, Іршавській і Ужгородській громадах Закарпатської області. Загалом навчання, яке стартувало в липні, триватиме кілька місяців, тренінги проходять в Ужгороді, Сваляві й Іршаві, загальна кількість годин навчання становить від 48 до 60 годин (або 60 занять).

Навчання для жінок є безкоштовним - його фінансування відбувається завдяки підтримці Уряду Канади у рамках проєкту "Жінки України: залучені, спроможні, незламні", що впроваджується організацією "Пакт".

Як підкреслює Бражнікова, остаточна мета більшості слухачок курсів, які через вимушений переїзд втратили роботу, - започаткувати в Закарпатті власну справу. І дехто на цьому шляху вже робить абсолютно конкретні кроки. Так, двічі переселенки з Алчевська Луганської області Вікторія Свиридова й Ірина Острогляд нещодавно відкрили у Сваляві салон краси, і знання, набуті на тренінгу з фінансової грамотності та бізнес-планування використають для того, щоб написати бізнес-план й знайти грант для підтримки своєї справи.

Раніше повідомлялось, що на Закарпатті переселенки з Луганщини організували навчання з PR-менеджменту, SMM та електронної комерції для жінок.

Раніше також повідомлялось, що коучингові центри для жінок-ВПО, які хочуть започаткувати бізнес або отримати перекваліфікацію, розпочали роботу на Закарпатті (контакт, адреси).

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті