Зернове судно підірвалося на міні біля берегів України - ЗМІ

Зернове судно підірвалося на міні біля берегів України, воно отримало легкі пошкодження. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное" з посиланням на агентство Reuters.

Торговельне судно Georgia S під прапором Ліберії, ймовірно, зачепило міну після виходу з порту Південний неподалік Одеси, пише Reuters із посиланням на джерело в українському уряді та в торговельних колах. Інцидент стався в четвер, 16 листопада.

За даними MarineTraffic, судно прямувало в румунський порт Констанца. Georgia S зазнало легких пошкоджень.

Як зазначає Reuters, премії зі страхування суден зросли до 3 відсотків після минулого інциденту з влучанням російської ракети в судно неподалік від порту Південний.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті