Зеленський заявив, що чекає від США комплексів Patriot і "приглядається" до танків Abrams

Україна очікує від США не лише постачання ЗРК Patriot, а й "приглядається" до танків Abrams. Про це 23 січня у зверненні до лідерів січневої зустрічі Національної асоціації торгово-промислових палат Штатів повідомив президент Володимир Зеленський.

"Частиною нашого українського шляху вже стали такі бренди, як Starlink або Westinghouse. Ваші блискучі оборонні системи, як HIMARS або Bradley, вже об'єднують нашу історію свободи з вашими підприємствами. Чекаємо на Patriot. Придивляємось до Abrams", - заявив Глава держави.

Також Зеленський зазначив, що Україна разом із США "задовольняє дефіцит глобальних перемог" вільного світу. І вже після перемоги у війні та звільнення України українці разом з американцями зможуть розпочати складну роботу щодо відновлення України.

"Ми вже змогли привернути увагу та співпрацювати з такими гігантами міжнародного фінансового та інвестиційного світу, як BlackRock, JP Morgan та Goldman Sachs", - додав президент.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що перемогу можна здобути вже у 2023 році.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
24.10.2025
14:00

«Ми живемо як під ковпаком «великого брата». Луганський щоденник

Всі наші дані є взаємоперевіряємими, а поняття «безробітний» вже не існує. Ми здаємо тони довідок на роботу. Про несудимість, про своє психічне здоров'я та сертифікат з наркології... Ми активуємо Держпослуги та прив'язуємо до них електронний...
Країна
23.10.2025
10:35

Заява про неодержання пенсії від РФ: кому це потрібно, як подати і де виникають проблеми

Україна поступово змінює правила виплат пенсій людям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Окремим елементом цієї реформи стала вимога для частини пенсіонерів подати заяву про неодержання пенсії від органів пенсійного забезпечення РФ.
Світ
22.10.2025
11:19

«Вимальовується абсолютно огидна картина». Російські ЗМІ про Україну

М'який і люб'язний переговірник Віткофф домагається від Росії поступок, а Трамп, бачачи бажання Москви укласти нехай навіть «похабний мир», раз по раз піднімає планку, вимагаючи поступитися більше.
Всі статті