Зеленський запровадив санкції проти понад 450 компаній і фізосіб, які працюють на агресію РФ

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо економічних санкцій проти майже 150 фізичних осіб та понад 300 компаній, які працюють на російську агресію або їй допомагають. Про це він повідомив у відеозверненні до українців ввечері 23 листопада.

"Сьогодні я підписав укази щодо понад 300 юридичних і майже 150 фізичних осіб держави-терориста. І наші спеціальні служби, передусім Служба безпеки України, а також Кабінет міністрів та РНБО продовжать відповідну роботу. Будуть й інші санкційні рішення", - сказав він.

Зеленський додав, що Україна доповнює своїми санкціями міжнародні санкційні механізми, а також працює над тим, щоб санкції партнерів були поширені й на тих, проти кого вже ухвалені відповідні рішення в межах країни.

Як повідомлялося, Зеленський змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті