Зеленський запровадив санкції проти понад 450 компаній і фізосіб, які працюють на агресію РФ

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо економічних санкцій проти майже 150 фізичних осіб та понад 300 компаній, які працюють на російську агресію або їй допомагають. Про це він повідомив у відеозверненні до українців ввечері 23 листопада.

"Сьогодні я підписав укази щодо понад 300 юридичних і майже 150 фізичних осіб держави-терориста. І наші спеціальні служби, передусім Служба безпеки України, а також Кабінет міністрів та РНБО продовжать відповідну роботу. Будуть й інші санкційні рішення", - сказав він.

Зеленський додав, що Україна доповнює своїми санкціями міжнародні санкційні механізми, а також працює над тим, щоб санкції партнерів були поширені й на тих, проти кого вже ухвалені відповідні рішення в межах країни.

Як повідомлялося, Зеленський змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті