Зеленський закликав США та ЄС жорстко поговорити з Іраном про постачання дронів до РФ

Президент України Володимир Зеленський закликав США та Європейський Союз працювати з Іраном, включно з розробкою санкційної політики проти цієї держави, щоб Іран не міг постачати дрони та ракети в росію. Про це він заявив на пресконференції "Зерно з України" з президентами Швейцарії, Латвії та прем'єром Литви в Києві 25 грудня. 

"Необхідно працювати з Іраном, щоб Іран не міг постачати дрони Російській Федерації. А також зробити максимально розумну, санкційну політику і політичну спробу пропрацювати з Іраном, щоб вони не постачали Росії ракети. На сьогодні ми не бачимо, що це відбувається, але ми точно бачимо, що це може статися", - зазначив Зеленський.

За його словами, треба, щоб усі працювали з Іраном і передавали відповідні політичні сигнали.

"І посилити санкції потрібно. Не тільки проти Росії. Ви знаєте, що багато їхньої "продукції", яка летить і вбиває українців, становить частину виробництв компаній усього світу. І тому застосовувати санкції не тільки щодо Росії, а застосовувати санкції щодо тих компаній і держав, які передають відповідні деталі", - резюмував Зеленський.

Нагадаємо, росія вперше використала проти України чорні "Шахеди", щоб ускладнити їх виявлення ППО. 

Як повідомлялося, ППО знищила над Україною 71 ударний "Шахед", переважну більшість – на Київщині.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті