Зеленський захотів поїхати на фронт разом із Трампом

Президент України Володимир Зеленський готовий поїхати з Дональдом Трампом на фронт. Про це він заявив 17 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки, відповідаючи на запитання, чи готовий він запросити Трампа до Києва, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Ми готові. Усі представники обох партій знають, що ми відкриті. Якщо Трамп приїде, я готовий із ним на фронт поїхати. На лінію фронту", - сказав Зеленський

"Ми повинні продемонструвати людям, що це означає. Реальна війна, а не в Інстаграмі", - зазначив президент.

Нагадаємо, президент США Джо Байден заявив, що Дональд Трамп становить загрозу для своєї країни, оскільки він відмовляється захищати інших членів НАТО від нападів.

Як повідомлялося, Трамп запропонував видавати допомогу Україні у війні проти росії у вигляді кредитів. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті