Байден відреагував на скандальну заяву Трампа про росію та НАТО

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп становить загрозу для своєї країни, оскільки він відмовляється захищати інших членів НАТО від нападів. Про це повідомляє РБК-Україна.

За словами Байдена, обіцянка в рамках НАТО, що напад на одного члена є нападом на весь Альянс, забезпечує безпеку американських сімей. І це "дуже просто".

"Будь-яка людина, яка ставить під сумнів довговічність цієї клятви, становить загрозу для нашої безпеки", - наголосив президент.

Нагдаємо, колишній президент США Дональд Трамп під час мітингу в Південній Кароліні заявив, що він би не став захищати союзників по НАТО, які "не платять за рахунками" і пригрозив заохочувати росіян "робити все", що їм заманеться.

Таким чином, Трамп прямо виступив проти принципу колективної безпеки НАТО, який передбачає, що напад на одного члена є нападом на весь Альянс.

Білий дім, реагуючи на таку скандальну заяву, назвав слова колишнього американського лідера "шокуючими та божевільними".

Як повідомлялося, Трамп закликав республіканців "не бути дурнями" і саботувати угоду з підтримкою України. 

Також нагадаємо, президент Польщі Анджей Дуда заявив, що вірить у обіцянку Трампа завершити війну в Україні "за 24 години".

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті