Зеленський візьме участь в онлайн-саміті лідерів "Великої Сімки"

Президент України Володимир Зеленський 6 грудня візьме участь у віртуальній зустрічі з лідерами країн "Великої Сімки" (G7). Про це заявив речник уряду Японії Хірокадзу Мацуно, - повідомило "Kyodo News".

"На додачу до лідерів "Сімки" на початку зустрічі візьме участь президент України Володимир Зеленський", - сказав речник японського уряду.

Він також поінформував, що прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда та інші лідери планують обговорити важливі для міжнародної спільноти питання. Зокрема, йтиметься про ситуацію в Україні та на Близькому Сході, а також про штучний інтелект.

Нагадаємо, що цього року Японія головує у G7. У травні саміт "Великої сімки" відбувся у Хіросімі, в якому Зеленський брав участь особисто.

Як повідомлялося, Зеленський "в останній момент" скасував виступ перед американськими сенаторами.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті