Зеленський "в останній момент" скасував виступ перед американськими сенаторами

Президент України Володимир Зеленський не виступить перед американськими сенаторами. Про це повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода".

Зазначається, що лідер демократичної більшості в Сенаті США Чак Шумер, який у понеділок оголосив про майбутній сьогодні виступ Зеленського, що має на меті переконати членів Сенату схвалити військову та економічну допомогу Україні, у вівторок увечері повідомив про його скасування.

Як пише в соцмережі Х журналіст CNN Джим Шутто, виступ було скасовано "в останній момент". Про причини цього не повідомляють.

У повідомленні нагадується, що президент США Джо Байден домагається виділення майже 106 мільярдів доларів на допомогу Україні, Ізраїлю та інші потреби. Навіть ті республіканці, які підтримують продовження американської допомоги Україні, пов'язують її виділення з питанням посилення імміграційної політики на південному кордоні США, щоб зупинити потік мігрантів. У Білому Домі наполягають на роздільному голосуванні з цих питань.

Раніше влада США заявила, що обсяг фінансування, яке раніше було виділено на допомогу Україні, практично вичерпано.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті