Зеленський "в останній момент" скасував виступ перед американськими сенаторами

Президент України Володимир Зеленський не виступить перед американськими сенаторами. Про це повідомляє Телеграм-канал "Радио Свобода".

Зазначається, що лідер демократичної більшості в Сенаті США Чак Шумер, який у понеділок оголосив про майбутній сьогодні виступ Зеленського, що має на меті переконати членів Сенату схвалити військову та економічну допомогу Україні, у вівторок увечері повідомив про його скасування.

Як пише в соцмережі Х журналіст CNN Джим Шутто, виступ було скасовано "в останній момент". Про причини цього не повідомляють.

У повідомленні нагадується, що президент США Джо Байден домагається виділення майже 106 мільярдів доларів на допомогу Україні, Ізраїлю та інші потреби. Навіть ті республіканці, які підтримують продовження американської допомоги Україні, пов'язують її виділення з питанням посилення імміграційної політики на південному кордоні США, щоб зупинити потік мігрантів. У Білому Домі наполягають на роздільному голосуванні з цих питань.

Раніше влада США заявила, що обсяг фінансування, яке раніше було виділено на допомогу Україні, практично вичерпано.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті