У Білому домі попередили, що гроші на допомогу Україні майже закінчилися

У Білому домі на попередили лідерів Конгресу США, що виділені кошти для допомоги Україні закінчаться до кінця цього року. Про це йдеться у листі директорки Адміністративно-бюджетного управління США Шаланди Янг до лідерів Конгресу, який наводить Financial Times, - пише "Європейська правда".

"Без дій Конгресу до кінця року у нас закінчаться ресурси для закупівлі більшої кількості зброї та обладнання для України, а також для надання обладнання з військових запасів США", – йдеться в листі.

Вона підкреслила, що відмова Конгресу схвалити нову підтримку "поставить Київ на коліна на полі бою", а також "збільшить ймовірність воєнних перемог Росії".

"Немає ніякого чарівного горщика з фінансуванням, який би допоміг нам впоратися з цим завданням. У нас закінчилися гроші і майже закінчився час", – наголошує посадовиця.

Вона нагадала, що вже зараз пакети військової допомоги Україні від США стали меншими.

Янг додала, що підтримка США має вирішальне значення і не може бути замінена іншими.

"Якщо економіка України впаде, вони не зможуть продовжувати воювати, і крапка. Путін це добре розуміє, саме тому Росія зробила руйнування української економіки центральним елементом своєї стратегії – що ви можете бачити в її атаках на український експорт зерна та енергетичну інфраструктуру", – йдеться у листі.

Як повідомлялося раніше, США не можуть виробляти достатню кількість зброї через війну в Україні та Ізраїлі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Всі статті