Зеленський візьме участь в онлайн-саміті лідерів "Великої Сімки"

Президент України Володимир Зеленський 6 грудня візьме участь у віртуальній зустрічі з лідерами країн "Великої Сімки" (G7). Про це заявив речник уряду Японії Хірокадзу Мацуно, - повідомило "Kyodo News".

"На додачу до лідерів "Сімки" на початку зустрічі візьме участь президент України Володимир Зеленський", - сказав речник японського уряду.

Він також поінформував, що прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда та інші лідери планують обговорити важливі для міжнародної спільноти питання. Зокрема, йтиметься про ситуацію в Україні та на Близькому Сході, а також про штучний інтелект.

Нагадаємо, що цього року Японія головує у G7. У травні саміт "Великої сімки" відбувся у Хіросімі, в якому Зеленський брав участь особисто.

Як повідомлялося, Зеленський "в останній момент" скасував виступ перед американськими сенаторами.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті