Зеленський скликав Ставку верховного головнокомандувача

Президент України Володимир Зеленський 15 серпня провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це у Twitter повідомляє секретар РНБО Олексій Данілов.

"Під головуванням Президента відбулося засідання Ставки верховного головнокомандувача. На засіданні учасники обговорили поточну військово-стратегічну обстановку, посилення захисту держави в інформаційному просторі, а також стан виконання наказів президента", - наголосив Данілов.

Також у рамках засідання учасники заслухали доповідь про стан виконання рішення РНБО "Про невідкладні заходи щодо кібероборони держави", введене в дію указом Зеленського від 26 серпня 2021 року.

З усіх цих питань були прийняті рішення, наголосив секретар Ради безпеки.

Раніше повідомлялося, що Зеленський звільнив начальників СБУ у Києві та трьох областях.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті