Зеленський розповів про підсумки першого Форуму оборонних індустрій

Президент України Володимир Зеленський розповів про те, як відбувся перший Форум оборонних індустрій і якими є його підсумки. Про це йдеться у вечірньому відеозверненні Зеленського від 30 вересня, яке він розмістив у своєму Телеграм-каналі.

"Відбувся перший Форум оборонних індустрій. Дуже успішний. Наш новий формат з оборонними компаніями – це Альянс оборонних індустрій – станом на цей вечір має вже 38 компаній-учасниць. Вони представляють 19 країн світу. Це Сполучені Штати Америки, Велика Британія, Німеччина, Швеція, Данія, Нідерланди, Канада, Болгарія, Австралія, Бельгія, наші балтійські друзі - Литва, Латвія та Естонія, а також Чехія, Північна Македонія, Словаччина, Іспанія, Хорватія та Фінляндія", - сказав Президент України.

Зазначається, що, крім того, українські виробники підписали на Форумі 20 документів із компаніями-партнерами - угоди, меморандуми тошо. 

"Кожен такий документ стає потім новим виробництвом або посиленням існуючої співпраці", - заявив голова держави. 

Він підкреслив, що у Форумі взяли участь більше ніж 250 компаній, і серед них десятки українських компаній.

"Наша держава стане одним із ключових світових виробників зброї та оборонних систем. І це вже не просто амбіція чи перспектива, це потенціал, який почав реалізовуватись", - зазначив також Зеленський.

Раніше повідомлялось, що до Альянсу оборонних індустрій, про створення якого було оголошено в Києві вранці 30 вересня, вже приєдналися 38 компаній із 19 країн світу

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті