Зеленський розповів про підсумки першого Форуму оборонних індустрій

Президент України Володимир Зеленський розповів про те, як відбувся перший Форум оборонних індустрій і якими є його підсумки. Про це йдеться у вечірньому відеозверненні Зеленського від 30 вересня, яке він розмістив у своєму Телеграм-каналі.

"Відбувся перший Форум оборонних індустрій. Дуже успішний. Наш новий формат з оборонними компаніями – це Альянс оборонних індустрій – станом на цей вечір має вже 38 компаній-учасниць. Вони представляють 19 країн світу. Це Сполучені Штати Америки, Велика Британія, Німеччина, Швеція, Данія, Нідерланди, Канада, Болгарія, Австралія, Бельгія, наші балтійські друзі - Литва, Латвія та Естонія, а також Чехія, Північна Македонія, Словаччина, Іспанія, Хорватія та Фінляндія", - сказав Президент України.

Зазначається, що, крім того, українські виробники підписали на Форумі 20 документів із компаніями-партнерами - угоди, меморандуми тошо. 

"Кожен такий документ стає потім новим виробництвом або посиленням існуючої співпраці", - заявив голова держави. 

Він підкреслив, що у Форумі взяли участь більше ніж 250 компаній, і серед них десятки українських компаній.

"Наша держава стане одним із ключових світових виробників зброї та оборонних систем. І це вже не просто амбіція чи перспектива, це потенціал, який почав реалізовуватись", - зазначив також Зеленський.

Раніше повідомлялось, що до Альянсу оборонних індустрій, про створення якого було оголошено в Києві вранці 30 вересня, вже приєдналися 38 компаній із 19 країн світу

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті