До створеного Україною Альянсу оборонних індустрій приєдналися вже 38 компаній із 19 країн

До Альянсу оборонних індустрій, про створення якого було оголошено в Києві вранці 30 вересня, вже приєдналися 38 компаній із 19 країн світу. Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ.

"В рамках Форуму українська сторона підписала 20 документів з іноземними партнерами. Йдеться про угоди та меморандуми про виготовлення дронів, ремонт та виробництво бронетехніки та боєприпасів. Серед форматів співпраці – спільне виробництво, обмін технологіями, постачання комплектуючих", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що на момент закриття Форуму до Альянсу оборонних індустрій долучилося 38 компаній із 19 країн.

Як повідомлялося, під час форуму президент Володимир Зеленський оголосив про створення альянсу оборонних індустрій. Він заявив, що до нього приєдналися 13 компаній.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті