Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"На жаль, російські терористи забрали життя ще однієї дитини на Херсонщині: 6-річна дівчинка, яка учора постраждала через ворожий артобстріл Дніпровського району Херсона, померла в лікарні. Медики до останнього намагалися врятувати її життя, але травми виявилися надто тяжкими", - повідомив вранці 4 грудня у Телеграм начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
За його словами, минулої доби під ворожим дроновим терором, авіаційними ударами та артилерійськими обстрілами перебували Херсон та ще 20 населених пунктів області.
"Через російську агресію 3 людини загинули, з них - 1 дитина, ще 7 - дістали поранення", - констатував Прокудін.
Як повідомлялося, ворог ударив по Чорнобаївці на Херсонщині, є постраждалі та руйнування.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту