Зеленський розповів, коли почне роботу спецпредставниця США з відновлення України

Спецпредставниця США з питань відновлення України Пенні Пріцкер має розпочати роботу якомога швидше. Про це заявив  у відеозверненні 25 вересня президент України Володимир Зеленський.

"Це дуже важливе призначення, це чіткий символ довіри Америки до майбутнього України", - сказав Зеленський..

"Я провів зустріч у Нью-Йорку з пані Пріцкер. Вона була і у Вашингтоні на переговорах у розширеному складі з президентом Байденом. І для нас важливо, щоб спецпредставниця могла якнайшвидше почати працювати з Україною і в Україні", - сказав президент.

Як повідомлялося, 14 вересня Байден призначив спецпредставницю США з економічного відновлення України.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті